Zdrowe odżywianie jest bardzo ważnym elementem zdrowego trybu życia. Aby unikać wszelakich chorób, pamiętajmy o kilku ważnych wskazówkach:
- Spożywanie wielu warzyw: warzywa posiadają wiele składników odżywczych i błonnika pokarmowego, dzięki czemu ich wpływ na obniżenie ciśnienia i nawet redukcję ryzyka wystąpienia niektórych nowotworów jest nieoceniony.
- Regularne posiłki: aby organizm utrzymywał stały balans kalorii i nie domagał się nadmiarowego jedzenia (efekt jo-jo).
- Unikanie wysoko przetworzonych produktów: gotowe produkty, pełne konserwantów i wzmacniaczy smaku, oraz o wysokuej zawartości tłuszczu i soli, kosztem składników mineralnych i witamin nie służą naszemu zdrowiu ani sylwetce.
- Sól: minimalizacja spożycia soli jest zalecana, gdyż ta wiąże wodę w naszym organizmie. Zaleca sie zatem zastąpienie jej innymi przyprawami w miarę możliwości.
- Mięso: zastąpienie czerwonego mięsa drobiowym lub rybnym wysoce zmniejszy naszą szansę na napotkanie na choroby serca przez cholesterol.